048. Sick..

No niestety, jak to ja, w wrześniu jestem obowiązkowo chora, to już jakaś tradycja, chociaż zazwyczaj jestem w 2 tygodniu szkoły, więc to nowy rekord ;)

Pozmieniali mi plan lekcji trochę i już byłabym po lekcjach, dokładnie kończyłabym 13.10 ( Nie ważne, że autobus dopiero o 14 ), ale poszłabym sobie w końcu odebrać dowód, miał być już w piątek ale miałam jazdy i jak je skończyłam to urząd był już zamknięty.. Wychodzi na to, że odbiorę go w piątek ;)

Swoją drogą mieliśmy dzisiaj jechać na wycieczkę na Kalwarię i do Wadowic ( Nie żeby mnie specjalnie tam ciągło, ale nie było by lekcji xd ), w każdym razie wczoraj na religii katechetka oznajmiła, że dyrektorka się nie zgodziła i jedzie tylko jedna klasa, w sumie wszyscy wkurzenie itp. Chociaż to trochę nasza wina bo się umiemy się zebrać a z drugiej strony wina katechetki, która ma lekko "pściu bździu" w głowie..

I oczywiście według zwyczaju musiałam się wczoraj "chwycić" z przyjaciółką. Nie mam już czasem do Niej siły...This entry was posted on wtorek, 25 września 2012. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

3 Responses to “048. Sick..”