040. Pretty Little Liars ♥

Cześć Wszystkim ;) Chciałam Wam dzisiaj odpowiedzieć, napisać o moim ulubionym serialu, a mianowicie Pretty Little Liars w przekładzie na polski brzmi to: Słodkie kłamstewka, ale osobiście wolę angielską nazwę, zazwyczaj wolę po angielsku ;) W każdym razie jest to serial na podstawie serii książek Sary Shepard Pretty Little Liars, niestety na internecie jest tylko do 6 części, więc czekam na 7 i 8, a co jest dziwniejsze, że te części są juz normalnie w sprzedaży w Polsce, brr..
Wracając do tematu, tak w skrócie jest przedstawiany serial, wiecie o co chodzi, zawsze jest skrót o czym opowiada:


"Serial opowiada historię grupki nastolatek. Jedna z dziewczyn ginie w niewyjaśnionych okolicznościach... po roku reszta przyjaciółek zaczyna od niej dostawać dziwne wiadomość... zza grobu. Okazuje się, że dziewczyny ukrywają straszliwą tajemnice.."Zachęcające? No to powiem Wam troszkę więcej, głównymi bohaterkami są: Emily Fields, Hanna Marin, Spencer Hastings & Aria Montgomery, a także główną bohaterką jest Alison DiLarentis, przez którą to wszystko się zaczęło, opisowa zaginiona wkrótce potem martwa dziewczyna...Od lewej: Spencer, Aria, Emily & Hanna
Po zaginięciu Alison, Aria wraz z rodzicami i bratem wyjechała do Islandii, reszta dziewczyn mimo tego, że została w Rosewood straciła ze sobą kontakt..
Po roku do Rosewood wraca rodzina Montgomerych, przed początkiem roku szkolnego. Natomiast do domu państwa Dilarentis wprowadza się nowa dziewczyna Maya St. Germain, która zaprzyjaźnia się z Emily (Co z tego wyniknie?). Wkrótce Alison zostaje odnaleziona, jednak martwa i mnie więcej w tym samym czasie dziewczyny zaczynają dostawać dziwne wiadomości. Dziwne? Są w nich ich najskrytsze sekrety, które znała tylko Alison, a do tego nadawca podpisuje się -A. Przypomina Wam to kogoś? Jeste tylko jeden problem - Alison nie żyje... W ten sposób dziewczyny znów się zaczynają przyjaźnić. I to jest początek całej przygody..  Serial jest pełen sekretów, kłamstw, poszlak, wskazówek, akcji ale też przyjaźni i problemów i radości zwykłego nastoletniego życia..


Ashley Benson (Hanna), Shay Mitchell ( Emily ),
 Lucy Hale ( Aria ) & Troian Bellisario ( Spencer )

Cała ekipa ;)
Szczerze polecam ten serial, jeszcze żaden serial nie wciągnął mnie jak ten!
Im dalej w odcinkach i seriach tym lepszy! ♥

This entry was posted on środa, 29 sierpnia 2012. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response.

7 Responses to “040. Pretty Little Liars ♥”

 1. widzialam pilota i zapomnialam ogladac dalej hahahahahaha :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć cześć, oglądam :D śledzimy siebie nawzajem i mam do Ciebie wieeelką prośbę: skomentuj ten post: http://szelkaszel.blogspot.com/2012/04/fashion-week-poland-2004.html Będę niezmiernie wdzięczna, bardzo mi na tym zależy. Jeśli masz chwilkę to pokomentuj też resztę postów z FW a na pewno jakoś się odwdzięczę! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hahah no wiem, że szkodliwe, ale nie piję tego codziennie :)
  Nowa notka :D

  OdpowiedzUsuń